12.03.2014 – Konkurs zakończymy w Zielonej Górze

W Zielonej Górze w czasie specjalnego turnieju memoriałowego odbędzie się wręczenie nagrody publiczności w konkursie na Żużlowe Zdjęcie Roku – Żużlem w Obiektyw. Przedstawicielka Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya przy okazji wyjątkowych zawodów wręczy puchar dla laureata głosowania publiczności – Tomasza Browarczyka. Jego zdjęcie pt. „Racowisko” zdobyło najwięcej głosów w głosowaniu kibiców za pośrednictwem serwisu konkursowego.

W turnieju memoriałowym wystartują wszyscy zawodnicy SPAR Falubazu Zielona Góra, poza Jarosławem Hampelem i Andreasem Jonssonem, którzy będą dzień po turnieju Grand Prix w Auckland. Ponadto wystąpią inni zaproszeni polscy i zagraniczni żużlowcy. W Zielonej Górze przy okazji tego wielkiego wydarzenia sportowego stanowiącego otwarcie sezonu w mieście Drużynowego Mistrza Polski zakończona zostanie historia konkursu na żużlowe zdjęcie roku. Przypominamy, że w latach 2010-2014 przeprowadzono pięć edycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców, fotografów oraz samych zawodników.

Niespełna miesiąc wcześniej, nagrodę za Żużlowe Zdjęcie Roku odebrał Grzegorz Przygodziński w czasie tradycyjnego Balu Tygodnika Żużlowego w Lesznie. Jego zdjęcie „Trzymaj Szyk” zdobyło najwięcej głosów od jury, w skład którego wchodzili najwięksi specjaliści zajmujący się sportem żużlowym w Polsce oraz przedstawiciele Głównej Komisji Sportu Żużlowego i Polskiego Związku Motorowego. W czasie uroczystości w restauracji Finezja wręczono wyróżnienia dla najlepszych dziesięciu polskich zawodników minionego sezonu oraz najpopularniejszych trenerów i działaczy.

22.02.2014 – Żużlowe Zdjęcie 2013 Roku

V edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie 2013 Roku rozstrzygnięta! W głosowaniu jury najwięcej głosów zebrało zdjęcie „Trzymaj szyk” autorstwa Grzegorza Przygodzińskiego z Częstochowy i to ono zdobyło prestiżowy tytuł. Nagroda została wręczona w czasie sobotniego Balu Tygodnika Żużlowego.

W tegorocznej edycji w skład jury weszli dziennikarze na co dzień zajmujący się sportem żużlowym. Nad poprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja składająca się z członków Głównej Komisji Sportu Żużlowego oraz Polskiego Związku Motorowego.

W konkursie nadesłano 240 prac z całej Polski. Udział wzięli zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Zwycięskie zdjęcie wygrało w głosowaniu zdecydowanie, wyprzedzając laureata drugiego miejsca o blisko 30 punktów. Wcześniej za pośrednictwem serwisu facebook przeprowadzono głosowanie publiczności, w którym zwyciężyła praca Tomasza Browarczyka pt. „Racowisko”. Wśród głosujących rozlosowano bilety na turniej Speedway Best Pairs w Toruniu.

Konkurs Żużlem w Obiektyw został zorganizowany po raz piąty i ostatni. Organizatorzy serdecznie dziękują Wszystkim osobom, które nadesłały swoje prace!

10.02.2014 – Publiczność zdecydowała

Zdjęcie Tomasza Browarczyka pt. „Racowisko” zdobyło najwięcej głosów w głosowaniu publiczności w V edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie Roku. Głosowanie trwało od początku stycznia i brało w nim udział każde zdjęcie, które spełniało wymogi regulaminowe konkursu.

Wzorem poprzednich edycji głosowanie odbyło się za pośrednictwem galerii konkursowej na serwisie społecznościowym facebook. Łącznie w głosowaniu oddano kilka tysięcy głosów. Trzy osoby, które wzięły udział w głosowaniu oraz sprzyjało im szczęście w losowaniu, wygrały bilety na turniej Speedway Best Pairs w Toruniu, który już 28.03.2014 r. otworzy sezon żużlowy w Polsce. Laureaci zostali już poinformowani o wygranej.

Drugie miejsce w głosowaniu zajął Karol Słomka za zdjęcie „Superman”, a trzecie zwycięzca, Tomasz Browarczyk za zdjęcie pt. „Rozświetlony stadion”. Obecnie trwa głosowanie jury, które wyłoni Żużlowe Zdjęcie 2013 Roku. O sposobie uhonorowania laureatów poinformujemy już niebawem...

01.02.2014 – Głosowanie publiczności do soboty

Dobiegła końca pierwsza faza V edycji konkursu na Żużlowe Zdjęcie Roku. Wszystkie poprawnie nadesłane prace konkursowe biorą aktualnie udział w głosowaniu publiczności, które odbywa się za pośrednictwem galerii umieszczonej w serwisie społecznościowym facebook. Każdy zainteresowany może oddać swój głos na więcej niż jedno zdjęcie. Głosowanie potrwa tylko do soboty (8.02.2014 r.).

Wśród wszystkich głosujących, którzy dodatkowo polubią profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, rozlosowane zostaną wejściówki na turniej Speedway Best Pairs organizowany przez firmę One Sport. Zawody odbędą się 28.03.2014 r. na toruńskiej MotoArenie i będą stanowiły otwarcie sezonu.

Na początku lutego jury konkursowe wraz z członkami honorowego jury przeprowadzi głosowanie w celu wyboru Żużlowego Zdjęcia 2013 Roku. W jury znaleźli się eksperci ze świata mediów zajmujący się sportem żużlowym. O wynikach poinformujemy już niebawem...

29.01.2014 – Ostatnia chwila na zgłaszanie zdjęć

Dokładnie 1.02.2014 r. o godzinie 20:00 mija termin zgłaszania prac w V edycji konkursu na Żużlowe Zdjęcie Roku. Organizatorzy zachęcają, aby nie czekać ze swoim zgłoszeniem na ostatnią chwilę, gdyż w przypadku jego niekompletności, nie będzie możliwa późniejsza korekta.

Po zakończeniu pierwszej fazy pracę rozpocznie honorowe jury, które wyłoni najlepsze fotografie. Jednocześnie do 8.02.2014 r. trwać będzie głosowanie publiczności za pośrednictwem serwisu społecznościowego facebook. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną wejściówki na turniej Speedway Best Pairs, który otworzy sezon żużlowy w Polsce.

22.01.2014 – Zgłoszenia do końca stycznia

Jeszcze tylko do końca stycznia organizatorzy piątej edycji konkursu na żużlowe zdjęcie roku czekają na prace konkursowe. Ostateczny termin mija 1.02.2014 r., ale zalecane jest wcześniejsze przesyłanie fotografii. Wówczas istnieje jeszcze możliwość korekty zgłoszenia w regulaminowym czasie, w przypadku gdyby zgłoszenie nie było kompletne.

Przypominamy, że każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć, które zostały wykonane w 2013 roku. Do zgłoszenia przesłanego na adres foto@zuzlemwobiektyw.pl koniecznie należy dołączyć formularz zgłoszeniowy w postaci pliku txt, którego wzór można znaleźć na stronie internetowej konkursu www.zuzlemwobiektyw.pl.

W konkursie nadesłano już blisko 150 prac. Wszystkie biorą udział w głosowaniu publiczności, które odbywa się za pomocą portalu społecznościowego facebook. Wśród głosujących rozlosowane zostaną wejściówki na zawody Speedway Best Pairs w Toruniu otwierające sezon żużlowy w Polsce. Zdjęcie 2013 roku zostanie wyłonione przez honorowe jury, w skład którego wchodzą dziennikarze specjalizujący się w sporcie żużlowym.

16.01.2014 – Do wygrania bilety na Speedway Best Pairs

W tym roku głosowanie publiczności w konkursie na Żużlowe Zdjęcie Roku przebiega według nieco innych reguł niż w poprzednich edycjach. Już w trakcie trwania konkursu można oddawać głosy na prace konkursowe, które na bieżąco publikowane są w galerii konkursowej. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Głosowanie jest bardzo proste. Swój głos na daną pracę konkursową oddajemy poprzez polubienie wskazanej fotografii w galerii konkursowej. Oddać można więcej niż jeden głos. Wśród wszystkich głosujących, którzy dodatkowo polubią profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, rozlosowane zostaną nagrody w postaci biletów na zawody rozpoczynające sezon żużlowy w Polsce – pierwszą rundę cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu (28.03.2014 r.). Bilety ufundowała firma One Sport.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl. Prace konkursowe można przesyłać do końca stycznia.

07.01.2014 – Eksperci wybiorą zdjęcie roku

W styczniu wystartowała piąta edycja ogólnopolskiego konkursu na Żużlowe Zdjęcie Roku. Już za niespełna miesiąc honorowe jury, w skład którego wchodzą dziennikarze specjalizujący się w sporcie żużlowym, stanie przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia najlepszej pracy konkursowej. Podobnie jak w poprzednim roku w skład tego gremium wszedł szereg ciekawych osobowości świata mediów.

Większość z jurorów pełniła już tę funkcję w poprzednich latach. Honorowe jury piątej edycji konkursu stanowić będą: Bartłomiej Czekański, Damian Gapiński, Adam Jaźwiecki, Tomasz Lorek, Michał Łopaciński, Adam Malecki, Anita Mazur, Robert Noga, Piotr Olkowicz, Dariusz Ostafiński, Łukasz Siudak i Mateusz Zając. Z kolei w skład jury czuwającego nad regulaminowym przebiegiem konkursu wchodzą: Zbigniew Fiałkowski, Adam Krużyński, Piotr Szymański, Maciej Polny i Michał Sikora.

W konkursie nadesłano już pierwsze prace, które można oglądać w galerii konkursowej. Jednocześnie wystartowało głosowanie publiczności. Oddanie głosu polega na polubieniu danej fotografii w galerii. Wśród głosujących, którzy dodatkowo polubią profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, rozlosowane zostaną wejściówki na atrakcyjnie zapowiadające się zawody otwierające sezon żużlowy organizowane przez firmę One Sport.

01.01.2014 – Jak zgłaszać zdjęcia do konkursu? (wyciąg z regulaminu)

Zdjęcia muszą być dostarczone w formie elektronicznej (obligatoryjnie w formacie *.JPG o rozdzielczości min. 1600 x 1200) na adres: foto@zuzlemwobiektyw.pl. Każdy może nadesłać maksymalnie 5 prac konkursowych. Prace mogą być nadsyłane sukcesywnie. Organizatorzy czekają na prace do 31.01.2014 r. W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia wykonane w 2013 roku.

Do każdej wiadomości e-mail zawierającej prace konkursowe, należy dołączyć formularz w formie załącznika w formacie pliku tekstowego zawierający: tytuł pracy, miejsce dokonania zdjęcia, orientacyjną datę wykonania zdjęcia, dane kontaktowe uczestnika (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy, adres e-mail). W treści formularza musi znaleźć się dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 40 lok. 47, w celach związanych z wyłonieniem Laureatów Konkursu „Żużlem w Obiektyw Żużlowe Zdjęcie Roku”, a także opublikowanie mojego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w wynikach Konkursu na stronie www.zuzlemwobiektyw.pl oraz w mediach, w czasie wystawy, oraz innych wydawnictwach, w których prezentowane będą prace konkursowe zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, iż moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Wzór formularza dostępny jest tutaj. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo przesłać elektroniczne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego (wzór dostępny tutaj).

Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dokonując akceptacji powyższych zapisów bezpośrednio w zgłoszeniu do konkursu.

29.12.2013 – Żużlowe Zdjęcie Roku po raz piąty

Już po raz piąty Warszawskie Towarzystwo Speedwaya razem z Polskim Związkiem Motorowym oraz Główną Komisją Sportu Żużlowego organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie Roku. Tym razem wyłonione zostanie najlepsze zdjęcie 2013 roku. W poprzednich edycjach organizatorzy otrzymali łącznie blisko 5 tys. prac nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Konkurs rozpoczyna się 1.01.2014 r.

W tegorocznej edycji każdy z uczestników konkursu, bez względu na wiek, płeć oraz doświadczenie związane z fotografią może przesłać 5 prac konkursowych, które wykonane zostały w 2013 roku. Następnie honorowe jury składające się z najlepszych polskich dziennikarzy żużlowych wybierze Żużlowe Zdjęcie Roku. W skład honorowego jury weszli najpopularniejsi polscy dziennikarze zajmujący się sportem żużlowym, m.in. Tomasz Lorek, Bartłomiej Czekański, Robert Noga czy Piotr Olkowicz.

Pierwsza faza konkursu rozpocznie się już 1.01.2014 r. Organizatorzy będą czekać na prace konkursowe do końca stycznia. W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia wykonane w 2013 roku. Laureaci zostaną wyróżnieni na specjalnym spotkaniu podsumowującym sezon żużlowy. W poprzednich edycjach triumfowali odpowiednio: Paweł Wilczyński, Tomasz Groński, Michał Szmyd i Łukasz Trzeszczkowski.

Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje Tygodnika Żużlowego, sportowefakty.pl, polskizuzel.pl oraz falubaz.com. Dodatkowo za pośrednictwem facebooka odbędzie się głosowanie publiczności. W głosowaniu publiczności biorą udział wszystkie nadesłane zdjęcia spełniające wymagania konkursowe. W przeciwieństwie do poprzednich edycji głosować można już od momentu dodania zdjęcia do galerii. W związku z tym zdjęcia nadesłane wcześniej mają większą szansę na zwycięstwo. Wśród głosujących, którzy oddadzą swoje głosy, a dodatkowo polubią profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya rozlosowane zostaną bilety na atrakcyjnie zapowiadające się zawody otwierające sezon żużlowy w Polsce organizowane przez firmę One Sport.

02.12.2013 – Piąta edycja konkursu już wkrótce...

Trwają prace nad jubileuszową V edycją ogólnopolskiego konkursu fotograficznego na Żużlowe Zdjęcie 2013 Roku – Żużlem w Obiektyw. Piąta odsłona zmagań najlepszych fotografów rozpocznie się prawdopodobnie w styczniu. Obecnie kompletowany jest skład jury, które wybierze najlepsze zdjęcie. Konkurs, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie honorowany przez Polski Związek Motorowy, dlatego zwycięska praca otrzyma oficjalny tytuł Żużlowego Zdjęcia Roku.

Organizatorzy czekają na sugestie związane z przebiegiem konkursu. Wzorem poprzednich edycji odbędzie się głosowanie publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody w postaci wejściówek na jedne z najważniejszych zawodów żużlowych w sezonie 2014.

W poprzednich edycjach triumfowali odpowiednio: Paweł Wilczyński, Tomasz Groński, Michał Szmyd i Łukasz Trzeszczkowski. Tegoroczna edycja zostanie rozstrzygnięta przy okazji imprezy podsumowującej sezon 2013. Być może zostanie również zorganizowana okolicznościowa wystawa w Warszawie.

24.04.2013 – Rozstrzygnięcie konkursu na oczach tysięcy kibiców

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu żużlowego zakończona została IV edycja ogólnopolskiego konkursu na Żużlowe Zdjęcie Roku. Nagrodę dla zwycięzcy wręczono tuż przed rozpoczęciem meczu Unibaxu Toruń z Betardem Spartą Wrocław. Karol Lejman, jeden ze współorganizatorów konkursu, wręczył pamiątkowy puchar tegorocznemu zwycięzcy - Łukaszowi Trzeszczkowskiemu.

Jego zdjęcie ugotowany „Chris Bomber Harris” zdobyło 121 punktów na 200 możliwych. Warto podkreślić, że w TOP 20 znalazły się aż 4 prace tego autora. Drugie miejsce zajęła Weronika Waresiak z Rawicza. Co więcej jej praca „Kto odpuści – ten przegrywa” zdobyła również najwięcej głosów w głosowaniu publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook. Nagroda została wręczona przy okazji inauguracyjnego meczu na stadionie w Gnieźnie, gdzie miejscowy Lechma Start w obecności 10 tys. kibiców przegrał wysoko z Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Nagrodę wręczył członek zarządu TŻ Start Gniezno, Marcin Śliwiński.

W IV edycji konkursu Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku nadesłano blisko pół tysiąca prac z całej Europy. W głosowaniu publiczności za pośrednictwem facebooka Internauci oddali prawie pięć tysięcy głosów. Organizatorem konkursu było Warszawskie Towarzystwo Speedwaya. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Związek Motorowy, Speedway Ekstraliga Sp. z o.o. oraz firma One Sport z Torunia. W głosowaniu Internautów do wygrania były bilety na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championship) w nowej formule.

Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje Canal+, Tygodnika Żużlowego, sportowefakty.pl oraz falubaz.com.

15.04.2013 – IV edycja konkursu fotograficznego rozstrzygnięta

Tuż przed rozpoczęciem meczu III kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy Unibaxem Toruń a Betardem Spartą Wrocław odbędzie się wręczenie nagrody dla zwycięzcy w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw – Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku. Zwycięzcą czwartej edycji okazał się Łukasz Trzeszczkowski za zdjęcie „Ugotowany Chris Bomber Harris”. Jego praca w głosowaniu jury otrzymała 121 punktów na 200 możliwych i tym samym uzyskała tytuł Żużlowego Zdjęcie 2012 Roku.

Drugie miejsce zdobyła Weronika Waresiak – 103 punkty. Przypominamy, że jej zdjęcie „Kto odpuści – ten przegrywa” zgromadziło również najwięcej głosów w głosowaniu Internautów. Trzecie miejsce zajęła praca „Bez paniki, damy radę” autorstwa Grzegorza Przygodzińskiego. O wyborze zdjęcia roku zadecydowało honorowe jury, w skład którego w tym roku wchodzili najlepsi polscy dziennikarze zajmujący się sportem żużlowym m.in. Tomasz Lorek, Piotr Olkowicz czy Bartłomiej Czekański.

W IV edycji konkursu Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku nadesłano blisko pół tysiąca prac z całej Europy. W głosowaniu publiczności za pośrednictwem facebooka Internauci oddali prawie pięć tysięcy głosów. Organizatorem konkursu było Warszawskie Towarzystwo Speedwaya. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Związek Motorowy, Speedway Ekstraliga Sp. z o.o. oraz firma One Sport z Torunia. W głosowaniu Internautów do wygrania były bilety na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championship) w nowej formule.

„Ugotowany Chris 'Bomber' Harris” Autor: Łukasz Trzeszczkowski

„Kto odpuści – ten przegrywa” Autor: Weronika Waresiak

„Bez paniki, damy radę” Autor: Grzegorz Przygodziński

26.03.2013 – Okazały puchar dla zwycięzcy

Za nami pierwsze rozstrzygnięcia w głosowaniu publiczności. Natomiast wszysycy czekamy na Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku. Pierwotnie ogłoszenie zwycięzcy miało się odbyć w czasie meczów I kolejki Enea Ekstraligi na jednym ze stadionów żużlowych. W związku z przełożeniem inauguracyjnej rundy zmagań sezonu 2013 w czasie zostało odłożone także ogłoszenie zwycięzcy w konkursie.

Wiadomo, że zwycięska praca otrzymała 121 punktów na 200 możliwych. Drugie zdjęcie w kolejności otrzymało niespełna 20 punktów mniej. Każdy z członków jury mógł wskazać maksymalnie 10 zdjęć. W ten sposób 20 jurorów wyłoniło Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku. Zwycięzca w nagrodę otrzyma okazały puchar, który zostanie wręczony w czasie meczów III kolejki. W tym roku w jury znaleźli się najlepsi polscy dziennikarze zajmujący się sportem żużlowym.

Na profilu Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya (https://www.facebook.com/Warszawskie.Towarzystwo.Speedwaya) opublikowane zostało 20 najlepszych zdjęć w tegorocznej edycji konkursu. Dla wszystkich osób, które wypowiedzą się za pośrednictwem facebooka lub w komentarzach do tej wiadomości, które zdjęcie i dlaczego powinno wygrać w tegorocznej edycji przygotowano niespodziankę – autor najciekawszego komentarza otrzyma bilet na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy rozgrywanych w nowej formule (Speedway European Chamiponships). Bilet ufundowała firma współorganizująca konkurs oraz promotor SEC – One Sport.10.03.2013 – Nagroda publiczności pojedzie do Rawicza

Zakończono głosowanie publiczności w konkursie fotograficznym na Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku. Mimo zmiany formuły głosowania Internauci, także w tym roku, oddali tysiące głosów. Trzy osoby, które wzięły udział w głosowaniu i uśmiechnęło się do nich szczęście w losowaniu, obejrzą na żywo I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w nowej formule. Wiemy też, że nagroda publiczności pojedzie do Rawicza.

Autorką zdjęcia, które zdobyło najwięcej głosów w głosowaniu publiczności, jest Weronika Waresiak. Jej praca konkursowa „Kto odpuści – ten przegrywa” ukazuje kwintesencję sportu żużlowego. Czterech zawodników koło w koło walczy o jak najlepsze miejsce na pierwszym łuku. Rywalizacja w głosowaniu publiczności była bardzo zacięta. Zwycięska praca otrzymała niespełna tysiąc głosów.

Pracę zakończyło również honorowe jury, które nada jednej pracy miano Żużlowego Zdjęcia 2012 Roku. Nagroda zostanie wręczona na rozpoczęcie sezonu żużlowego 2013 w czasie jednej z pierwszych kolejek.

Na inaugurację sezonu 2013 planowany jest także start jubileuszowej – piątej edycji konkursu, która ma trwać przez cały sezon. Obecnie trwają negocjacje z potencjalnym partnerem technicznym.

LAUREAT 2012
NAGRODA PUBLICZNOŚCI IV EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"ŻUŻLEM W OBIEKTYW"28.02.2013 – Głosowanie publiczności w konkursie fotograficznym

Tylko do 20:00 można nadsyłać zdjęcia w konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie Roku. Warszawskie Towarzystwo Speedwaya, podobnie jak w poprzednich latach, otrzymało setki prac od fotografów z całej Europy. W pierwszym tygodniu marca rozpocznie się głosowanie jury, a równolegle z nim głosowanie publiczności.

- To już czwarta edycja konkursu, który mam nadzieję zakorzenił się na dobre w środowisku żużlowym. Dzisiaj do 20:00 przyjmowane są prace konkursowe, a następnie pracę rozpocznie honorowe jury. Oprócz tego na facebooku rozpocznie się głosowanie publiczności – mówi Wojciech Jankowski, menedżer WTS Nice Warszawa.

Głosowanie publiczności rozpocznie się w piątek (1.03.2013 r.). Aby oddać swój głos należy udostępnić wybrane zdjęcie umieszczone w galerii na facebooku organizatora. W konkursie można oddać dowolną liczbę głosów. Wśród tych osób, które oddadzą swój głos, a dodatkowo polubią profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya rozlosowane zostaną nagrody w postaci biletów na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championships). Bilety zostały ufundowane przez promotora zawodów – firmę One Sport. Głosowanie rozpocznie się po pojawieniu się komunikatu na profilu konkursowym w specjalnym, nowym albumie przeznaczonym wyłącznie do głosowania. Potrwa ono przez tydzień - do 8.03.2013 r. W poprzedniej edycji oddano łącznie blisko 10 tys. głosów.

Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje: Canal+, Tygodnika Żużlowego oraz sportowefakty.pl.

25.02.2013 – Ostatnie dni na nadsyłanie zdjęć

Jeszcze tylko do czwartku (28.02.2013 r.) można nadsyłać prace w konkursie Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie Roku organizowanym przez Warszawskie Towarzystwo Speedway razem z Polskim Związkiem Motorowym. Następnie pracę rozpocznie jury honorowe składające się z najlepszych polskich dziennikarzy zajmujących się sportem żużlowym.

W skład honorowego jury w tym roku weszli dziennikarze telewizyjni oraz prasowi, którzy każdego dnia w trakcie sezonu relacjonują wydarzenia z żużlowych torów. Wśród członków jury znaleźli się m.in. Bartłomiej Czekański, Robert Noga oraz Tomasz Lorek. Co ciekawe, w gronie jurorów znalazła się również jedna kobieta – reporterka Canal+, Anita Mazur. Honorowe jury wyłoni jednego laureata, którego praca zostanie uhonorowana oficjalnym tytułem Żużlowego Zdjęcia 2012 Roku.

Równolegle za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook odbędzie się głosowanie publiczności. Wśród głosujących rozlosowane zostaną bilety na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championships) ufundowane przez firmę One Sport Marketing. W poprzedniej edycji konkursu Internauci oddali łącznie blisko 10 tys. głosów!

12.02.2013 – Jak zgłaszać zdjęcia do konkursu? (wyciąg z regulaminu)

Zdjęcia muszą być dostarczone w formie elektronicznej (obligatoryjnie w formacie *.JPG o rozdzielczości min. 1600 x 1200) przesłane na adres: foto@zuzlemwobiektyw.pl. Każdy może nadesłać maksymalnie 5 prac konkursowych. Prace mogą być nadsyłane sukcesywnie. Organizatorzy czekają na prace do 28.02.2012 r. W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia wykonane w 2012 roku.

Do każdej wiadomości e-mail zawierającej prace konkursowe, należy dołączyć formularz w formie załącznika w formacie pliku tekstowego zawierający: tytuł pracy, miejsce dokonania zdjęcia, orientacyjną datę wykonania zdjęcia, dane kontaktowe uczestnika (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy, adres e-mail). W treści formularza musi znaleźć się dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 12, w celach związanych z wyłonieniem Laureatów Konkursu „Żużlem w Obiektyw Żużlowe Zdjęcie Roku”, a także opublikowanie mojego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w wynikach Konkursu na stronie www.zuzlemwobiektyw.pl oraz w mediach, w czasie wystawy, oraz innych wydawnictwach, w których prezentowane będą prace konkursowe zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, iż moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dokonując akceptacji powyższych zapisów bezpośrednio w zgłoszeniu do konkursu.

10.02.2013 – Konkurs na Żużlowe Zdjęcie 2012 Roku wystartował!

Po raz czwarty Warszawskie Towarzystwo Speedwaya razem z Polskim Związkiem Motorowym organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny Żużlem w Obiektyw, czyli Żużlowe Zdjęcie Roku. W poprzednich edycjach organizatorzy otrzymali łącznie ponad 3 tys. prac. nie tylko z Polski, ale z całej Europy.

W tegorocznej edycji każdy z uczestników konkursu, bez względu na wiek, płeć oraz doświadczenie związane z fotografią może przesłać 5 prac konkursowych, które wykonane zostały w 2012 roku. Zdjęcia można zgłaszać do końca lutego. Następnie jury składające się z najlepszych polskich dziennikarzy żużlowych wybierze Żużlowe Zdjęcie Roku, a rozstrzygnięcie nastąpi w połowie marca. Dodatkowo za pośrednictwem facebooka odbędzie się głosowanie publiczności, w którym do wygrania będą bilety na I finał Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championship) ufundowane przez firmę One Sport Marketing.

Więcej informacji na temat konkursu (regulamin oraz procedurę zgłaszania prac) można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl. Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje: Canal+, Tygodnika Żużlowego oraz portalu sportowefakty.pl

25.02.2012 – Trzecia edycja konkursu fotograficznego za nami!

W piątek, 24.02.2012 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie podczas Enea VI Gali Sportu Żużlowego miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na Żużlowe Zdjęcie 2011 Roku. W opinii kapituły konkursowej autorem najlepszej fotografii został Michał Szmyd z Bydgoszczy. Z kolei w głosowaniu publiczności zwyciężył Jakub Janecki z Ostrowa Wielkopolskiego, który uzbierał blisko 2,5 tys. głosów.

III edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego została zorganizowana przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz One Sport Marketing. Uczestnicy przysłali niespełna 500 zdjęć. W konkursie ponownie udział wzięli fotoreporterzy nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Czech i Ukrainy. Kapituła konkursowa w składzie: Andrzej Grodzki, Piotr Szymański, Michał Sikora, Leszek Blanik i Jerzy Szczakiel miała niezwykle trudne zadanie. O wyborze zdjęcia roku zdecydowała dogrywka. Ostatecznie zwyciężyło zdjęcie Michała Szmyda przedstawiające faul Darcy Warda na Jarosławie Hampelu w czasie finału Drużynowego Pucharu Świata. Nagrodę (laptop) wręczyła laureatowi w czasie gali Emilia Tomalska, Dyrektor Biura Public Relations w Mazowieckiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. oraz Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ. Prowadzący galę, Przemysław Babiarz wypytał laureata na temat recepty na najlepsze zdjęcie oraz ulubionego miejsca, z którego robi zdjęcia na stadionie.

W głosowaniu publiczności zwyciężyło zdjęcie Jakuba Janeckiego z Ostrowa Wielkopolskiego, który w nagrodę otrzyma aparat fotograficzny od Mazowieckiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną 3 bilety na Grand Prix w Lesznie. Liczba głosów kibiców w tegorocznym głosowaniu przekroczyła łącznie 10 tys.

W Centrum Olimpijskim w czasie gali stworzona została okolicznościowa wystawa z najlepszych zdjęć. Prawdopodobnie część z nich zostanie przeznaczona na licytacje. Tegoroczna forma konkursu wszystkim przypadła do gustu i można spodziewać się podobnej w kolejnych latach.

LAUREACI 2011
III EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"ŻUŻLEM W OBIEKTYW"

21.02.2012 – Zbieranie głosów publiczności zakończone

W dniu wczorajszym zakończyliśmy głosowanie na nagrodę publiczności w konkursie „Żużlowe Zdjęcie 2011 roku”. Wszystkim Naszym sympatykom dziękujemy za oddane głosy. Wyniki zostaną ogłoszone podczas ENEA VI Gali Sportu Żużlowego, która odbędzie się w najbliższy piątek w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

16.02.2012 – Blisko 10 tysięcy głosów

Głosowanie publiczności w ogólnopolskim konkursie fotograficznym na Żużlowe Zdjęcie Roku powoli dobiega końca. Warszawskie Towarzystwo Speedwaya za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook otrzymało w tym roku już blisko 10 tys. głosów! Głosować można do poniedziałku (20.02.2012 r.). Po podliczeniu głosów zostanie wręczona nagroda publiczności w postaci aparatu Nikon ufundowanego przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Wyboru dokonała również już kapituła, która wręczy nagrodę w czasie ENEA VI Gali Sportu Żużlowego w najbliższy piątek w Warszawie.

Kapituła w składzie: Piotr Szymański, Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Leszek Blanik i Jerzy Szczakiel stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem wyboru Żużlowego Zdjęcia 2011 Roku. Uczestnicy przysłali bowiem prawie pół tysiąca zdjęć. W konkursie wzięli udział fotoreporterzy z Polski, Czech, Ukrainy oraz Węgier. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w czasie uroczystej gali w Warszawie w najbliższy piątek (24.02.2012 r.) w Centrum Olimpijskim. W tej chwili wiadomo jedynie, że o wyborze zdjęcia 2011 roku musiała zadecydować dogrywka.

Laureat tegorocznej edycji oprócz statuetki per aspera ad astra otrzyma również markowy laptop. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną również 3 bilety na Grand Prix w Lesznie ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy.

06.02.2012 – Głosowanie publiczności od środy

W środę, 8.02.2012 r. w konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw rozpocznie się głosowanie publiczności. Za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie, które zdjęcie zasługuje na tytuł Żużlowego Zdjęcia 2011 Roku. Wśród wszystkich, którzy oddadzą głosy, zostaną rozlosowane 3 bilety na Grand Prix Leszna ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy.

W tym roku Warszawskie Towarzystwo Speedwaya otrzymało po raz kolejny więcej prac konkursowych niż w poprzedniej edycji. Poziom konkursu jest zdecydowanie wyższy niż w poprzednich edycjach - ponownie udział w konkursie wzięli fotoreporterzy z całej Europy. W minioną niedzielę zakończono zbieranie prac konkursowych. W najbliższym czasie kapituła konkursowa zadecyduje, komu w czasie ENEA VI Gali Sportu Żużlowego zostanie wręczona statuetka za najlepsze zdjęcie 2011 roku. Laureat otrzyma dodatkowo markowy laptop ufundowany przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o.

Od 8.02.2012 r. do 20.02.2012 r. trwać będzie głosowanie publiczności, które odbędzie się za pośrednictwem facebooka. Aby zagłosować, wystarczyć dodać profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya do znajomych i polubić wybrane zdjęcie w nowym albumie, który zostanie stworzony specjalnie na potrzeby głosowania. Swój głos można oddać na więcej niż jedno zdjęcie, ale nie zwiększa to szansy na wygraną w postaci biletów na Grand Prix w Lesznie. W losowaniu udział wezmą wszyscy, którzy zagłosowali na co najmniej jedno zdjęcie.

Autor pracy konkursowej, która otrzyma najwięcej głosów od Internautów, otrzyma od Mazowieckiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. aparat fotograficzny marki Nikon.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl oraz na facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.

03.02.2012 – Zbieranie zdjęć do 5-ego lutego!

Jeszcze tylko kilka dni czekają organizatorzy III edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw na prace od wszystkich zainteresowanych fotografów – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Następnie wystartuje głosowanie publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook. Żużlowe Zdjęcie 2011 Roku zostanie wybrane przez kapitułę w składzie: Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Piotr Szymański, Leszek Blanik, Jerzy Szczakiel, którzy dodatkowo wybiorą również pozostałych laureatów poszczególnych kategorii nagrodzonych w czasie VI Enea Gali Sportu Żużlowego.

Jak podkreślają wszyscy obserwatorzy, poziom tegorocznej edycji jest zdecydowanie wyższy niż dwóch poprzednich. Laureat oprócz prestiżowego wyróżnienia w czasie gali, otrzyma również markowy laptop ufundowany przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Także dla autora zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów za pośrednictwem facebooka czekać będzie nagroda niespodzianka od głównego sponsora konkursu. Z kolei wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu publiczności będą mieli okazję wygrać 3 bilety na Grand Prix w Lesznie ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy. Głosowanie publiczności rozpocznie się dopiero po zakończeniu zbierania prac i potrwa ok. dwa tygodnie – do 20 lutego.

Przez dwa tygodnie uczestnicy zgłosili ponad 200 prac konkursowych. Prace można przesyłać jedynie do 5-ego lutego.

Sponsorami konkursu zostały: Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp . z o.o., Honda Aries Power Equipment, Nice Polska, Home Plus Nieruchomości. Sponsorami nagród dla głosujących są Unia Leszno oraz Polski Związek Motorowy. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl oraz na facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.

15.01.2012 – Żużlowe Zdjęcie 2011 Roku

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya po raz trzeci zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw – Żużlowe Zdjęcie Roku. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na okoliczności, w jakich zostanie wręczona nagroda główna. Laureat zostanie wyróżniony specjalną statuetką w czasie Enea VI Gali Sportu Żużlowego w Centrum Olimpijskim w Warszawie, dodatkowo otrzyma on markowy laptop. Wszyscy kibice, którzy oddadzą głosy w głosowaniu publiczności wezmą udział w losowaniu biletów na Grand Prix w Lesznie.

Trzecia edycja konkursu fotograficznego jest organizowana we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz One Sport Marketing. W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na dotychczasowe doświadczenie w fotografii, wykonywany zawód, wiek bądź płeć. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 5 prac konkursowych. W konkursie mogą brać udział wszystkie zdjęcia, które zostały wykonane w 2011 roku. Zdjęcia należy nadsyłać na adres organizatora: foto@zuzlemwobiektyw.pl do 5-ego lutego. Następnie jury konkursowe wybierze zdjęcie roku, a jego autor zostanie wyróżniony w czasie Enea VI Gali Sportu Żużlowego, która odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie, 24.02.2012 r. Dodatkowo laureat otrzyma nagrodę główną, którą w tym roku jest markowy laptop. Głosowanie publiczności w tegorocznej edycji rozpocznie się dopiero po zakończeniu nadsyłania zdjęć.

Sponsorami konkursu zostały: Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp . z o.o., Honda Aries Power Equipment, Nice Polska, Home Plus Nieruchomości. Sponsorami nagród dla głosujących są Unia Leszno oraz Polski Związek Motorowy. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl oraz na facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.

- Serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu. Laureat zostanie wyróżniony w czasie bardzo prestiżowego wydarzenia - Gali Sportu Żużlowego w Centrum Olimpijskim, co jest możliwe dzięki współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz GKSŻ. Na prace konkursowe czekamy przez trzy tygodnie. Później jury będzie miało na pewno twardy orzech do zgryzienia – mówi Wojciech Jankowski, wiceprezes WTS Warszawa, główny organizator konkursu.

W dwóch poprzednich edycjach organizatorzy otrzymali ponad 1,1 tys. prac z całej Europy. W skład jury wchodziły znakomitości ze świata sportu oraz celebryci (m.in. Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Jan Ząbik, Tomasz Lis, Rafał Bryndal i Doman Nowakowski). W tym roku także najlepsi polscy żużlowcy będą mieli okazję ocenić nadsyłane zdjęcia. Skład jury zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Jak zgłaszać zdjęcia do konkursu? (wyciąg z regulaminu)

Zdjęcia muszą być dostarczone w formie elektronicznej (obligatoryjnie w formacie *.JPG o rozdzielczości min. 1600 x 1200) przesłane na adres: foto@zuzlemwobiektyw.pl. Każdy może nadesłać maksymalnie 5 prac konkursowych. Prace mogą być nadsyłane sukcesywnie. Organizatorzy czekają na prace do 5.02.2012 r. W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia wykonane w 2011 roku.

Do każdej wiadomości e-mail zawierającej prace konkursowe, należy dołączyć formularz w formie załącznika w formacie pliku tekstowego zawierający: tytuł pracy, miejsce dokonania zdjęcia, orientacyjną datę wykonania zdjęcia, dane kontaktowe uczestnika (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy, adres e-mail). W treści formularza musi znaleźć się dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya z siedzibą w Warszawie przy ul. Lasek Brzozowy 18/77, w celach związanych z wyłonieniem Laureatów Konkursu „Żużlem w Obiektyw Żużlowe Zdjęcie Roku”, a także opublikowanie mojego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w wynikach Konkursu na stronie www.zuzlemwobiektyw.pl oraz w mediach, w czasie wystawy, oraz innych wydawnictwach, w których prezentowane będą prace konkursowe zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, iż moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dokonując akceptacji powyższych zapisów bezpośrednio w zgłoszeniu do konkursu.

14.01.2012 – Zawodnicy z żużlowej kadry Polski wybiorą zdjęcie roku 2011

Zapoznaj się z regulaminem III edycji konkursu: Pobierz regulamin 2012

29.03.2011 – Kołodziej Racing Team zaprezentowany! Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

W poniedziałek (28.03.2011 r.) w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się przedsezonowa prezentacja Kołodziej Racing Team połączona z galą finałową II edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw – Żużlowe Zdjęcie 2010 Roku”. Licznie zgromadzona publiczność w jednym z największych warszawskich centrów handlowych miała okazję osobiście poznać wszystkich członków teamu aktualnego mistrza Polski, który opowiedział o swoich planach na sezon 2011.

Punktualnie o godzinie 19:00 na scenie pojawił się prowadzący galę Michał Łopaciński z redakcji Canal+, który zapraszał do siebie po kolei wszystkie osoby z teamu Janusza Kołodzieja. Warszawskiej publiczności zaprezentowali się mechanicy: Dariusz Grudniak, Grzegorz Rempała, Mariusz Szmanda, Paweł Kołodziej, odpowiedzialny za marketing Mikołaj Zgaiński oraz menadżer teamu, Krzysztof Cegielski. Na samym końcu przy aplauzie publiczności na scenę wszedł Janusz Kołodziej.

- Ubiegły rok był dla mnie wyjątkowo udany, ale jestem przekonany, że w tym roku może być jeszcze lepiej. Nie stawiam sobie jakiś konkretnych celów, w każdym wyścigu będą dawał z siebie wszystko – zaznaczył Janusz. – Wszyscy razem tworzymy zgrany team. Każdy jest odpowiedzialny za ściśle określone zadania. Wierzę, że każdy najmniejszy tryb w mojej drużynie zagra i dzięki temu będę zdobywał jak najwięcej punktów – dodał uczestnik cyklu GP 2011. Z kolei Krzysztof Cegielski zaznaczył, że Janusz jest przygotowany do sezonu optymalnie. – Pierwsze wyniki meczów sparingowych pokazują, że można na sezon 2011 patrzeć optymistycznie. Janusz ma zapewnione bardzo dobre warunki rozwoju i pozostaje z nich tylko skorzystać – zauważył menadżer zawodnika.

W czasie spotkania nie mogło zabraknąć odwołania do problemu wprowadzenia nowych tłumików w światowych rozgrywkach. Mechanicy Janusza dokładnie wyjaśnili, jakie się przyczyny protestu zawodników i w jaki niekontrolowany sposób zachowuje się motocykl.

W drugiej części uroczyście podsumowano II edycję ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw”. Spośród 400 prac jury wybrało jako „Żużlowe Zdjęcie 2010 Roku” fotografię pt. „Superman” autorstwa Tomasza Grońskiego z Sulechowa. Laureat w nagrodę otrzymał kluczyki do skutera Kingway. Nagrodę specjalną Dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie otrzymał Sebastian Maciejko za zdjęcie „Na kole” przedstawiające Janusza Kołodzieja. W głosowaniu publiczności zwyciężył Jakub Janecki z Ostrowa Wielkopolskiego za zdjęcie Tomasza Golloba po zwycięskim wyścigu w Vojens. Wystawę zdjęć konkursowych do 2 kwietnia można oglądać w Centrum Handlowym Złote Tarasy na I piętrze, obok fontanny. Od 4 kwietnia zostanie ona przeniesiona do Parku Sztuki na węźle komunikacyjnym Młociny. – Gratuluję wszystkim laureatom. Poziom konkursu był w tym roku bardzo wysoki, a jury konkursowe z Januszem Kołodziejem na czele, który dzisiaj nas odwiedził, miało do wykonania trudne zadanie – komentował Wojciech Jankowski, główny organizator konkursu.

Wszyscy zainteresowani udali się następnie do restauracji Champions Hotelu Marriott, gdzie specjalnie na oglądających mecz ligi brytyjskiej czekali: Grzegorz Ślak oraz Tomasz Gollob.

LAUREACI 2010
II EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"ŻUŻLEM W OBIEKTYW"23.03.2011 – Prezentacja teamu Kołodzieja w Warszawie!

W poniedziałek, 28.03.2011 r. w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się prezentacja teamu Janusza Kołodzieja. Aktualny mistrz Polski oraz uczestnik cyklu Grand Prix opowie przedstawicielom mediów oraz warszawskim sympatykom czarnego sportu o swoich planach na sezon 2011. Na scenie pojawi się także menadżer zawodnika, Krzysztof Cegielski oraz mechanicy Janusza. W czasie prezentacji dojdzie również do rozstrzygnięcia II edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw.

Janusz Kołodziej oraz Krzysztof Cegielski byli jurorami w II edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego. Jury konkursowe zdecydowało już, która praca otrzyma tytuł „Żużlowego Zdjęcia Roku 2010”. Laureat konkursu otrzyma kluczyki do profesjonalnego skutera marki Kingway Tanco. Nagrodę wręczy osobiście uczestnik cyklu Grand Prix, Janusz Kołodziej. Zostaną również wręczone nagrody w głosowaniu publiczności oraz specjalna nagroda dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Początek spotkania w poniedziałek (28.03.2011 r.) na specjalnej scenie w Złotych Tarasach w Warszawie na I piętrze, obok fontanny. Początek o godzinie 19:00.

Przypominamy, że jurorami w konkursie oprócz Kołodzieja oraz Cegielskiego byli m.in. Tomasz Gollob, Adam Skórnicki, Rafał Dobrucki, Jan Ząbik czy Jacek Krzyżaniak. Stanęli oni przed niezwykle trudnym zadaniem wyboru najlepszej pracy. W tym roku organizatorzy otrzymali ponad 400 prac z całej Europy. Po raz kolejny konkurs przybrał charakter międzynarodowy ze względu na udział fotoreporterów z Czech, Niemiec i Ukrainy. Poziom był zdecydowanie wyższy niż w poprzedniej edycji. Sponsorami byli: Nice Polska, Homeplus, Honda Aries Power. Partnerami konkursu zostali: Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Poniedziałek będzie ostatnim momentem przed rozpoczęciem sezonu 2011, aby osobiście porozmawiać z aktualnym Mistrzem Polski, zanim wszyscy zawodnicy wpadną w szalony rytm sezonu. Wszyscy zainteresowani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Januszem Kołodziejem oraz Krzysztofem Cegielskim, a także zebrać autografy. Planowane jest również późniejsze wspólne oglądanie meczu inaugurującego sezon w brytyjskiej Elite League. Prezentacja organizowana jest przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya, a poprowadzi ją prezenter Canal+, Michał Łopaciński.

Wstęp wolny! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu oraz jego rozstrzygnięcia dostępne są za pośrednictwem strony konkursowej www.zuzlemwobiektyw.pl.12.03.2011 – Ponad 400 prac konkursowych

Jedynie do 20 marca można głosować na Żużlowe Zdjęcie Roku 2010 za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook http://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Towarzystwo-Speedwaya/263795372165. W głosowaniu publiczności udział biorą wszystkie prace nadesłane na konkurs. W tym roku organizatorzy otrzymali przeszło 400 zdjęć, a poziom jest zdecydowanie wyższy niż w pierwszej edycji. W głosowaniu publiczności do wygrania bilet na Grand Prix Europy w Lesznie.

W drugiej edycji konkursu Żużlem w Obiektyw udział wzięło zdecydowanie więcej uczestników niż rok temu. Swoje prace nadesłali fotoreporterzy z Czech, Ukrainy, Niemczech, ale przede wszystkim całej Polski. W tej chwili spływają głosy od zawodników, którzy znajdują się w komisji konkursowej. Laureat konkursu wyjedzie z Warszawy markowym skuterem marki Kingway Tanco.

Rozstrzygnięcie na specjalnej gali na inaugurację sezonu w Warszawie. Więcej informacji na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl.

01.03.2011 – Trudne zadanie konkursowego jury!

Konkurs fotograficzny Żużlem w Obiektyw wchodzi w decydującą fazę. Organizatorzy przestali już przyjmować prace konkursowe. Obecnie trwa głosowanie honorowego jury, które przyzna tytuł Żużlowego Zdjęcia Roku 2010. Laureat konkursu wyjedzie z Warszawy markowym skuterem KINGWAY Tanco. W dalszym ciągu trwa głosowanie publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, w którym do wygrania jest bilet na Grand Prix w Lesznie.

Po raz kolejny konkurs przybrał charakter międzynarodowy. Jury konkursowe stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Poziom prac konkursowych jest zdecydowanie wyższy niż w ubiegłym roku. Zawodnicy zadeklarowali, że swoje zadanie wykonają z należytą starannością. Swoje głosy oddadzą Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Jan Ząbik, Krzysztof Cegielski, Jacek Krzyżaniak, Patryk Dudek, Kacper Gomólski i Dawid Stachyra.

Do komisji konkursowej w ostatnich dniach dołączyli również Adam Skórnicki, Rafał Dobrucki, Grzegorz Zengota oraz Michał Łopaciński z redakcji Canal+ i Leszek Ruta, Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.

W głosowaniu publiczności do wygrania jest bilet na Grand Prix, które odbędzie się 30 kwietnia w Lesznie. Nagrodę ufundowała Unia Leszno. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na inaugurację sezonu w czasie specjalnej gali w Warszawie.

28.02.2011 – Wybierz zdjęcie roku i wygraj bilet na GP!

Najważniejsze rozstrzygnięcia w II edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Żużlem w Obiektyw" dopiero przed nami. W piątek, 25.02.2011 r. zakończono przyjmowanie prac konkursowych. Później do pracy przystąpi jury konkursowe z Tomaszem Gollobem na czele. Wszystkie zdjęcia biorą dodatkowo udział w głosowaniu publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, w którym do wygrania jest bilet na Grand Prix w Lesznie.

Aby oddać swój głos wystarczy wejść na profil konkursowy http://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Towarzystwo-Speedwaya/263795372165 i zaznaczyć zdjęcia, na które chce się oddać głos. Jedna osoba może oddać głos na kilkanaście zdjęć. Wszystkie osoby oddające swoje głosy wezmą udział w losowaniu nagrody - biletu na Grand Prix Europy, które odbędzie się 30.04.2011 r. w Lesznie. Nagrodę ufundowała Unia Leszno.

Podsumowanie konkursu odbędzie się na uroczystej gali, która planowana jest na przełomie marca i kwietnia w Warszawie. Główną nagrodą w konkursie jest skuter Kingway Tanco.

23.02.2011 – Skuter za zdjęcie roku!

Profesjonalny skuter marki Kingway jest główną nagrodą w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw. Jeszcze tylko do 25 lutego organizatorzy konkursu czekają na prace konkursowe. Na chwilę obecną spłynęło już ponad 100 zdjęć konkursowych z całej Europy! W głosowaniu publiczności do wygrania bilet na Grand Prix Europy w Lesznie.

W tym roku nie zdecydowano się na wprowadzenie żadnych kategorii. Żużlowcy, którzy wchodzą w skład komisji konkursowej z Tomaszem Gollobem i Januszem Kołodziejem na czele, podejmą decyzję, która fotografia zasłuży na tytuł Żużlowego Zdjęcia Roku 2010. Laureat konkursu odjedzie z Warszawy na profesjonalnym skuterze marki Kingway Tanco.

Zdjęcia konkursowe prezentowane są na portalu społecznościowym Facebook, gdzie trwa głosowanie publiczności. Każda osoba, która odda głos, weźmie udział w losowaniu nagrody – niespodzianki. Szczęśliwa osoba otrzyma bilet na turniej inaugurujący zmagania w cyklu Grand Prix w Lesznie!
Nagrodę ufundowała drugi rok z rzędu Unia Leszno SSA.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na przełomie marca i kwietnia na specjalnej gali, w czasie której jeden z jurorów wręczy laureatowi kluczyki do nagrody głównej. Organizatorem konkursu jest Warszawskie Towarzystwo Speedwaya. Wszystkie szczegóły związane z konkursem można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl.

22.02.2011 – Głosowanie publiczności

Zagłosuj na swoje ulubione zdjęcie i weź udział w wyborze laureata nagrody publiczności!!!

Jeśli masz profil na Facebooku "polub" stronę Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya poprzez kliknięcie ikony "Lubię to" (obok nazwy strony), wejdź na Galerię Konkurs "Żużlem w obiektyw" i "polub" swoje ulubione zdjęcie (ikonka "Lubię to" pod zdjęciem). Dobra wiadomość możesz polubić kilka zdjęć! :-)

Dla tych, którzy nie są jeszcze członkami największej internetowej społeczności na świecie informacja: założenie konta na Facebooku wymaga jedynie 30 wolnych sekund i skrzynki e-mailowej. Wejdź na www.facebook.pl, załóż konto i głosuj na swojego faworyta.

10.02.2011 – Pierwsze zdjęcia nadesłane!

Organizatorzy ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw” otrzymali już pierwsze prace konkursowe. Już po nich widać, jak trudne zadanie będzie czekało jury, w skład którego wejdą najlepsi żużlowcy na świecie z Tomaszem Gollobem, Januszem Kołodziejem i Adamem Skórnickim na czele. Poniżej przedstawiamy instrukcję, w jaki sposób można zgłaszać zdjęcia.

W konkursie mogą brać udział zdjęcia wykonane jedynie w 2010 roku. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć (plik jpg o minimalnej rozdzielczości 1600 x 1200), które należy przesłać na adres foto@zuzlemwobiektyw.pl do 25 lutego 2011 r. z krótkim opisem danej fotografii. W konkursie mogą brać udział fotografie, które już były publikowane w mediach. Nie ma żadnego podziału na kategorie, zarówno jeśli chodzi o nadsyłane prace, jak i uczestników konkursu.

Zdjęcia można przesyłać sukcesywnie w trakcie trwania konkursu, a pierwsze prace zostały już umieszczone w galerii konkursowej. Każde nadesłane zdjęcie weźmie udział w głosowaniu publiczności za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, a wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody – niespodzianki.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl. Tam też znajduje się regulamin, który zgodnie z sugestiami środowiska został zmodyfikowany pod względem praw autorskich w porównaniu z ubiegłoroczną edycją. Organizatorzy przygotowali atrakcyjną nagrodę niespodziankę dla głównego laureata, o czym poinformują w przyszłym tygodniu. Sponsorami konkursu są Nice, Homeplus oraz Honda Aries Power. Gala finałowa odbędzie się w Warszawie na inaugurację sezonu 2011, a uświetni ją swoją obecnością jeden z najlepszych zawodników na świecie.

3.02.2011 – Pierwsze zdjęcia

Na naszą konkursową skrzynkę mailową wpłynęły już pierwsze zdjęcia. Zapraszamy do Galerii.

Wszystkie zdjęcia konkursowe można oglądać także na profilu Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya na Facebook'u (nie trzeba posiadać konta na FB, ani być zalogowanym)

Przypominamy o dołączaniu do maili ze zdjęciami pliku tekstowego zawierającego: tytuł pracy/nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia, orientacyjną datę wykonania zdjęcia, dane kontaktowe uczestnika oraz oświadczenie (szczegóły w regulaminie)

01.02.2011 – Żużlowcy wybiorą zdjęcie roku 2010

1 lutego wystartowała II edycja ogólnopolskiego żużlowego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw”. W tym roku w jury zasiądą najlepsi polscy żużlowcy na czele z Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu 2010, Tomaszem Gollobem oraz Indywidualnym Mistrzem Polski, Januszem Kołodziejem. Partnerem strategicznym konkursu został Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Zainteresowanie ubiegłoroczną edycją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Przesłano ponad 700 prac konkursowych, a zdaniem komisji konkursowej zdjęciem roku wybrano fotografię przedstawiającą upadek Tony Rickardssona i Sebastiana Ułamka w czasie meczu Speedway Ekstraligi. Główną nagrodę (skuter marki Kingway) laureat, Paweł Wilczyński z Krakowa odebrał z rąk prezesa Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, Leszka Ruty.

- Tak duże zainteresowanie konkursem fotograficznym pokazuje jak bardzo kibice są spragnieni emocji żużlowych w przerwie zimowej. Liczymy, że w tym roku poprawiony zostanie ubiegłoroczny wynik – mówi Wojciech Jankowski, wiceprezes Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, główny organizator konkursu.

W konkursowym jury znalazły się gwiazdy polskiego sportu żużlowego: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Patryk Dudek, Kacper Gomólski czy Dawid Stachyra. W gronie jurorów znaleźli się także trener Jan Ząbik, komentator telewizyjny Krzysztof Cegielski oraz Jacek Krzyżaniak, który w ubiegłym roku oficjalnie rozstał się z torem żużlowym.

Organizatorem konkursu jest Warszawskie Towarzystwo Speedwaya. Patronat medialny nad konkursem objęli: Canal+, Radio Zachód, Tygodnik Żużlowy, portal motogen.pl, portal sportowy nicesport.pl, branżowy miesięcznik FOTO. Partnerami zostały kluby żużlowe z Zielonej Góry, Torunia, Gdańska, Gniezna i Krosna.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie na inaugurację sezonu 2011. Regulamin oraz więcej informacji można znaleźć na stronie www.zuzlemwobiektyw.pl.

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya 2011

Jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się z regulaminem konkursu to zrób to teraz: Pobierz regulamin

30.01.2011 – Zapowiedź konkursu w Radio Zet

W dzisiejszej audycji Rafała Bryndala i Michała Korościela "Happy End" w Radio Zet byli członkowie WTS Ania Wróblewska i Wojtek Jankowski. Rozmowa dotyczyła rozpoczynającej się II edycji konkursu "Żużlem w obiektyw. Żużlowe zdjęcie roku".

Zapraszamy do posłuchania fragmentu audycji:

(Jeżeli nie możesz odtworzyć pliku umieszczonego na serwerze wrzuta.pl, tutaj możesz pobrać powyższy materiał)

29.01.2011 – Wybierz Żużlowe Zdjęcie Roku! II Edycja

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw.

W tym roku najlepsi żużlowcy wybiorą najlepsze żużlowe zdjęcie 2010 roku. W honorowej komisji znalazł się sam IMŚ na żużlu, Tomasz Gollob!

Prace można wysyłać na adres foto@zuzlemwobiektyw.pl od 1 lutego 2011 do 25 lutego 2011.

25.03.2010 – Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw – otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku” przeszła już do historii! Na uroczystej gali, która zorganizowana została we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie na terenie węzła komunikacyjnego Młociny, ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody dla laureatów konkursu.

- Liczyliśmy na duże zainteresowanie ze strony środowiska żużlowego, ale liczba przesłanych zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Do konkursu zakwalifikowanych zostało prawie 700 prac. Co ciekawe, konkurs przybrał międzynarodowy charakter, a udział wzięli w nim najlepsi fotografowie na świecie, na czele z Mickiem Patrickiem z Wielkiej Brytanii – mówił Wojciech Jankowski, wiceprezes Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, który zaprezentował zwycięskie prace.

Nagrodę główną w postaci markowego skutera Kingway Camaro 50 cc z rąk dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, Leszka Ruty odebrał Paweł Wilczyński z Krakowa za fotografię przedstawiającą upadek, w którym udział wzięli Sebastian Ułamek i Tony Rickardsson.Honorowa komisja jury za najlepsze zdjęcie w kategorii „Tor” uznała pracę Mateusza Mocka z Leszna przedstawiające schowanego za motocyklem adepta szkółki żużlowej. Nagrodę w postaci zestawu składającego się z biletu normalnego na Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie Wielkopolski, biletu ulgowego na Speedway Grand Prix w Lesznie oraz albumów o tematyce motocyklowej wręczył scenarzysta filmowy, Doman Nowakowski. – Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom! To bardzo ciekawa inicjatywa, która na pewno przykuła uwagę kibiców w przerwie zimowej między sezonami. Muszę się pochwalić, że praktycznie w całości wytypowałem najlepsze prace – zaznaczył twórca „Miodowych Lat”, Kasi i Tomka” czy „39 i pół”.W kategorii „Park maszyn” zwyciężyła praca Michała Szmyda z Inowrocławia przedstawiająca Andreasa Jonssona na tle swojego plakatu w parku maszyn w Bydgoszczy. Jan Dziedziczak, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Promocji Żula wręczył nagrodę laureatowi. W kategorii „Trybuny” nagrodę zdobył Sebastian Hnatuśko z Tomaszowa, natomiast w głosowaniu publiczności wygrała praca Michała Reczulskiego z Łodzi.Przypominamy, że konkurs „Żużlem w Obiektyw – otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku”, który wystartował w styczniu zorganizowany został dzięki sponsorom: otoMoto.pl, Wydawnictwu Komunikacji i Łączności z Warszawy, Unii Leszno oraz Stali Gorzów Wielkopolski. Nad odpowiednią organizacją czuwali najlepsi fotografowie żużlowi: Tomasz Sobczak i Rafał Paszek. Partnerami konkursu były kluby żużlowe z Zielonej Góry, Tarnowa, Częstochowy, Gniezna, Lublina oraz Krosna.

10.03.2010 – Wybierz zdjęcie roku! Zasady głosowania

Wybór najlepszego zdjęcia w kategorii „Nagroda publiczności” odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. Do rywalizacji dopuszczone są wszystkie zdjęcia znajdujące się w galerii. Zgłoszenie polega na wysłaniu wiadomości e-mail na adres foto@zuzlemwobiektyw.pl, w temacie której musi znaleźć się jedynie nazwa kategorii oraz numer wybranego zdjęcia. Wszystkie zdjęcia w poszczególnych kategoriach są ponumerowane. Numer zdjęcia wyświetla się po kliknięciu na jego miniaturę (np.: „Image 17 of 213”, gdzie 17 to numer zdjęcia). Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos. W głosowaniu publiczności mogą brać udział także uczestnicy konkursu. Wśród wszystkich oddających głosy w kategorii „Nagroda publiczności” wylosowana zostanie nagroda w postaci biletu normalnego na European Speedway Grand Prix Europy w Lesznie, które odbędzie się już 24.04.2010 r.

Dla autora najlepszej pracy w kategorii „Nagroda publiczności” przewidziano wyróżnienie oraz albumy o tematyce motocyklowej ufundowane przez Wydawnictwo Komunikacji i Łączności. Na głosy organizatorzy czekają do niedzieli, 21.03.2010 r.

09.02.2010 – Nowa Galeria

Zapraszamy do nowej galerii. Przeglądanie zdjęć od dzisiaj powinno być zdecydowanie wygodniejsze.

03.02.2010 – Galeria Tomasza Sobczaka

Na stronie dostępne są już zdjęcia drugiego z naszych jurorów.
Serdecznie zapraszamy do "Galeriii Tomasza Sobczaka"

26.01.2010 – Piszą o nas .....

Tym razem wzmianka o naszym konkursie zagościła na łamach zielongórskiego dodatku do Gazety Wyborczej.

Link do artykułu.

25.01.2010 – Mówią o nas .....

W dzisiejszym "Magazynie żużlowym" w Radiu Zachód znalazła się krótka informacja o naszym konkursie.
Zapraszamy do posłuchania audycji:


(Jeżeli nie możesz odtworzyć pliku umieszczonego na serwerze wrzuta.pl, tutaj możesz pobrać powyższy materiał)

24.01.2010 – Pierwsze zdjęcia w galerii

Pierwsze konkursowe zdjęcia można już obejrzeć w "Galerii".

18.01.2010 – Kategorie zdjęć
 • Park maszyn – prace powinny dokumentować wszystkie wydarzenia, które odbywają się w parku maszyn w czasie zawodów, treningów, a także w czasie, gdy nie odbywają się zawody sportowe.
 • Tor – tematem prac powinny być wydarzenia mające miejsce na torze żużlowym.
 • Trybuny – tematem prac powinny być wydarzenia, które wydarzyły się na trybunach zarówno w trakcie trwania zawodów żużlowych, jak i poza nim.
15.01.2010 – Wyciąg z regulaminu
 • Uczestnik konkursu może zgłosić do każdej kategorii maksymalnie 3 zdjęcia.
 • Uczestnik musi oświadczyć, że posiada prawa autorskie do zgłaszanych prac.
 • Zwycięzców poszczególnych kategorii wyłoni komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele organizatora, patronów merytorycznych oraz medialnych, a także sponsorów.
 • Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Warszawie, która zostanie zorganizowana z okazji inauguracji sezonu żużlowego 2010.
 • Uczestnicy przesyłają prace wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 • Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.
 • Udział w konkursie może wziąć udział każda osoba, która potwierdzi fakt posiadania praw autorskich do danego zdjęcia.
 • Udział w konkursie mogą brać prace, które były już publikowane w mediach.
 • Zgłaszane prace mogły zostać wykonane w dowolnym czasie.
 • Wymagania techniczne dotyczące prac konkursowych opisano w regulaminie konkursu. Pobierz
14.01.2010 – Jak zgłaszać prace konkursowe?

Zdjęcia muszą być dostarczone w formie elektronicznej (obligatoryjnie w formacie *.JPG o rozdzielczości min. 1024 x 768) przesłane na adres foto@zuzlemwobiektyw.pl. Do każdej wiadomości e-mail zawierającej prace konkursowe, jako załącznik należy dołączyć formularz (plik tekstowy) zawierający opis przesłanych plików wraz z danymi kontaktowymi uczestnika (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy, adres e-mail).
W treści formularza musi znaleźć się dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya z siedzibą w Warszawie przy ul. Lasek Brzozowy 18/77, w celach związanych z wyłonieniem Laureatów Konkursu „Żużlem w Obiektyw otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku”, a także opublikowania mojego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w wynikach Konkursu na stronie www.zuzlemwobiektyw.pl oraz w mediach, w czasie wystawy, oraz innych wydawnictwach, w których prezentowane będą prace konkursowe zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, iż moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dokonując akceptacji powyższych zapisów bezpośrednio w Zgłoszeniu do Konkursu.” )

kontakt